Ricerca Vocale

Ricerca Vocale (Voice Search) 2.1.4

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów. Możesz pobrać te alternatywy:

Przeszukuj internet i telefon za pomocą głosu

Dzięki wyszukiwarce Google Voice na Androida możesz przeszukiwać internet i uzyskiwać dostęp do rzeczy w telefonie przez mówienie. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobre rozpoznawanie mowy
  • Bardzo łatwy w użyciu
  • Obsługuje ponad 30 języków
  • Komendy głosowe umożliwiające dostęp do funkcji telefonu

Wady

  • Czasami może to źle
Więcej

Doskonały
9

Dzięki wyszukiwarce Google Voice na Androida możesz przeszukiwać internet i uzyskiwać dostęp do rzeczy w telefonie przez mówienie.

Jak korzystać z Google Voice Search

Zamiast otwierać przeglądarkę internetową i pisać, wystarczy kliknąć ikonę aplikacji Google Voice Search i mówić do swojego telefonu . Aplikacja przeniesie Cię do strony wyszukiwania Google z wynikami z tego, co powiedziałeś, lub wyświetli listę możliwych rzeczy, które według Ciebie zostałyby stwierdzone, jeśli nie masz pewności.

Rozpoznawanie mowy w Wyszukiwarce Google Voice to jedna z najbardziej dokładnych prób wypróbowanych na platformie mobilnej. Z rzeczy, które powiedzieliśmy w naszych testach, wyszukiwarka Google Voice podbiła około 50% z nich po raz pierwszy, około 30% wyświetliło sugerowaną listę słów kluczowych, a 20% nie zostało rozpoznanych. W przypadkach, w których Google Voice Search nie rozpoznaje słowa, zwykle można je uzyskać po raz drugi bez zbytniego zamieszania.

Google Voice Search rozpoznaje mowę w szerokim zakresie języków , w tym lokalnych odmian (na przykład różne opcje języka angielskiego to: USA, Wielka Brytania, Australia, Kanada, Indie, Nowa Zelandia i Republika Południowej Afryki.

Jeśli chcesz, aby Twoje dzieci straciły dostęp do Google Voice Search, możesz włączyć filtr SafeSearch i zablokować rozpoznawanie przez obraźliwe słowa .

Komendy głosowe

Oprócz tego, że możesz wyszukiwać w sieci, Google Voice Search oferuje funkcję o nazwie "Akcje głosowe" , która umożliwia wykonywanie różnych funkcji telefonu werbalnie.

Szczegóły różnych poleceń głosowych wraz z filmem instruktażowym są dostępne w sekcji Pomoc Google Voice Search. Przykładami działań, które można wykonać, są "wyślij tekst", "połącz", "słuchaj" (dostęp do odtwarzacza audio), "przejdź do" (wejścia mapy Google ) i "wyślij e-mail".

Pamiętaj, że funkcja Voice Actions jest obecnie dostępna tylko w języku angielskim.

Chociaż Google Voice Search nie jest tak potężny jak aplikacja sterująca głosami firmy Siri firmy Apple, umożliwia wygodne wyszukiwanie w Internecie i dostęp do funkcji telefonu bez dotykania ekranu.